KONST / Litografier / Färglitografi 12612528
nr 1261 2528
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, Månsken. Signerad, numrerad 224/280. Motivet: 25x35 cm
måndag 17 juni 2019
kl 20:38:40
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd